Sklepy: VENDO PARK Pułtusk

Galerie z szyldem marki Vendo Park istnieją dotychczas m.in. W  Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim, Świdnicy, Łodzi oraz Skierniewicach. Niebawem zostanie również otwarty Vendo Park w Ostrołęce. W VENDO PARK Pułtusk znajdą Państwo szeroką ofertę handlową proponowaną przez naszych najemców. Po kliknięciu na logo poniżej znajdą Państwo dodatkowe informacje o każdym ze sklepów. Otwarcie Vendo Park w Pułtusku zapowiedziane zostało na dzień 22 sierpnia 2019 roku.

  1. Pułtuski Vendo Park to kolejna już inwestycja firmy Trei powstająca w Polsce.
  2. I zaledwie kilka miesięcy później wspólnie z najemcami otwieramy osiem sklepów.
  3. Vendo Park z historycznym akcentemTrei realizuje swoje inwestycje z poszanowaniem historii i tradycji danego miejsca.
  4. To już dwunasty park handlowy, który Trei Real Estate Poland zbudował w Polsce.
  5. W dniu otwarcia zaplanowane są ciekawe atrakcje oraz koncert gwiazdy.

Sarsa zaśpiewa na otwarcie Vendo Parku

Wraz z otwarciem parku handlowego w Pułtusku, 22 sierpnia 2019r. Martes Sport, Dealz, KiK i Hebe, mieszkańcy będą mogli udać się w podróż sentymentalną, bo inwestor przeprowadził renowację zabytkowych elementów dawnego dworca PKS. Zabytkowa mozaika i zegar z dawnego dworca zostały poddane renowacji i zostały wkomponowane w budynek Vendo Parku. Wraz z Vendo Parkiem w Pułtusku pojawiły się nowe marki. Swoje pierwsze sklepy w tym mieście otworzyły znane sieci, takie jak Martes Sport, KiK, Hebe i Dealz. W gronie najemców znalazły się również Empik, Media Expert, CCC i Kakadu.

Vendo Park Pułtusk – realizacja inwestycji parku handlowego prawie na finiszu

To już dwunasty park handlowy, który Trei Real Estate Poland zbudował w Polsce. Na wszystkich odwiedzających Vendo Park w Pułtusku w dniu otwarcia czekać będą stoiska gastronomiczne w formie Food Trucków oraz Strefa Dziecka, w której Zmienność: czynniki wpływające organizatorzy zaplanował m.in. 17 będzie polska wokalistka, SARSA, której piosenki dostarczą zgromadzonym wielu pozytywnych emocji – informują inwestorzy. Pułtuski Vendo Park to kolejna już inwestycja firmy Trei powstająca w Polsce.

Atrakcyjne marki w jednym miejscu

Inwestycja dostarczyła na lokalny rynek mkw. Nowoczesnej przestrzeni handlowej.- Vendo Park w Pułtusku to nasz trzeci projekt handlowy na Mazowszu. I zaledwie kilka miesięcy później wspólnie z najemcami otwieramy osiem sklepów. Zależy nam na dostarczeniu mieszkańcom kompleksowej oraz zróżnicowanej oferty zakupowej, stąd też liczne debiuty nowych marek – powiedział Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.W obrębie inwestycji znajduje się ponad 100 miejsc parkingowych. Park handlowy został wybudowany w sąsiedztwie supermarketów Lidl i Stokrotka, dzięki czemu mieszkańcy mogą zrobić szybkie, codzienne zakupy w jednym miejscu.

Ważne informacje

Park Handlowy w Pułtusku to również jedna z ważniejszych inwestycji w mieście, która będzie miejscem zatrudnienia dla kilkudziesięciu osób. Dodatkowo jest to inwestycja prowadzona pod nadzorem konserwatora zabytków. Inwestor – firma Trei zdecydował się na pozostawienie zabytkowych elementów ceramicznych budynku dawnego dworca PKS PUŁTUSK. 22 sierpnia na godzinę 12 zaplanowano uroczyste otwarcie Vento Parku w Pułtusku przy ulicy Nowy Rynek 2.

do VENDO PARK Pułtusk

– Okładziny ceramiczne pochodzą z pierwszej połowy lat 70-tych, prawdopodobnie zostały wykonane w lokalnym zakładzie Twórczość Kurpiowska z Pułtuska. I był wówczas bardziej nowoczesny Handel indeksami magazynowymi c maximarkets niż dworzec na ul. Dzięki działaniom podjętym przez inwestora historia tego miejsca zostanie zachowana – powiedział Robert Szuba, prezes Fundacji Sztuka Stosowana.

VENDO Park Pułtusk

Vendo Park z historycznym akcentemTrei realizuje swoje inwestycje z poszanowaniem historii i tradycji danego miejsca. Projekt w Pułtusku jest kolejnym nietypowym parkiem handlowym dewelopera, tuż obok Vendo Parku w Chodzieży, gdzie Trei odrestaurował mury dawnego zamku. W przypadku Pułtuska inwestor kupił działkę o powierzchni ponad mkw., gdzie dawniej mieścił się dworzec PKS.

W dniu otwarcia zaplanowane są ciekawe atrakcje oraz koncert gwiazdy. Nowo powstająca Galeria handlowa Vendo Park przy ulicy Nowy Rynek w Pułtusku już prawie na ukończeniu. Datę otwarcia Galerii zaplanowano na 22 sierpnia br.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *