Promocje na stacjach paliw Gdzie i jak skorzystać?

Jak czytamy w regulaminie, “promocja nie dotyczy klientów, którzy jednorazowo zatankują powyżej 60 l paliwa”. Od piątku, 26 kwietnia, promocja obowiązuje na stacjach Orlen. Do końca majówki, czyli do niedzieli, 5 maja, za paliwo można zapłacić od 30 do 40 gr na litrze mniej. Do Orlenu, Lotosu i BP, które obniżają cenę benzyny i oleju napędowego o 30 groszy, dołączyła sieć stacji Moya. W przypadku trzech pierwszych limit zrabatowanego tankowania wynosi 50 l, ze zniżki można skorzystać co najwyżej 3 razy w miesiącu i trzeba mieć aktywną kartę lojalnościową danej sieci. Aplikacja Super MOYA jest wymagana, ponieważ to właśnie w niej można aktywować kupony rabatowe na paliwo – po cztery w lipcu i sierpniu 2023 roku, czyli łącznie osiem.

Jednorazowa promocja w BP

Ta inwestycja Warrena Buffeta była przez ostatni rok owiana tajemnicą. W końcu jednak ujawniono, że Berkshire Hathaway – fundusz, którym zarządza miliarder, posiada 26 milionów akcji, wartych około 6,7 miliarda dolarów, Inwestowanie w kryptowaluty: funkcje i perspektywy w firmie ubezpieczeniowej Chubb. Zrobiło się o niej głośno w marcu tego roku, gdy udzieliła poręczenia majątkowego dla byłego prezydenta USA Donalda Trumpa na kwotę 92 milionów dolarów w związku z jednym z pozwów.

Niestety, większą część oszczędności i tak trzeba zostawić na stacji

Jak wyjaśnił, przyczyniły się do tego cenowe zawirowania na rynku oraz ogromna kara nałożona przez kontrolowaną przez państwo spółkę. Otwarcie ofert w kolejnym konkursie na zakup przedsiębiorstwa Ursus S.A. W upadłości z siedzibą 5 rzeczy które chciałbym wiedzieć zanim zacząłem handlować w Warszawie wyznaczono na 20 czerwca 2024 roku. Cena wywoławcza to 99 milionów złotych, czyli blisko 25 milionów złotych mniej niż przy poprzedniej licytacji. W piątek 1 lipca ruszyła promocja na paliwo na stacjach Lotosu.

Co wtorek paliwo ON Moya Power w cenie standardowego!

Każdy kupon uprawnia do otrzymania 30 groszy rabatu na każdy zatankowany litr ONMP, Pb 98, ON i Pb 95 lub 10 groszy na każdy litr LPG. W ramach jednego tankowania można otrzymać zniżkę na maksymalnie 30 litrów paliwa (w przypadku wlania większej ilości do baku, nadwyżka ponad 30 litrów zostanie rozliczona po standardowej cenie). W regulaminie zapisano, że promocja trwa “do 31 sierpnia 2022 r., z możliwością jej przedłużenia”. “Obecnie sieć stacji paliw nie planuje kończyć akcji obniżającej ceny – żadne decyzje w tej sprawie nie zostały podjęte” – podkreślił. Tym samym zyskujemy maksymalnie 6 złotych rabatu, nie kupując nic poza paliwem oraz odpowiednio dodatkowe 6 lub 12 złotych przy zakupie jednej, lub więcej ilości rzeczy. Co więcej, promocje te nie łączą się z innymi promocjami Moya.

O tym również warto pamiętać przed skorzystaniem z promocji na paliwo na stacjach Moya

Inflacja bazowa wyniosła 4,1 procent w kwietniu – podał Narodowy Bank Polski. “Rozpędzenie pozostaje wysokie (+0,7 proc. m/m) a baza statystyczna w kolejnych miesiącach będzie mniej korzystna” – zauważają w komentarzu analitycy ING. Można więc oszczędzić więcej kupując na dowolnej innej stacji niż na Moya i to bez żadnej promocji.

  1. Aby z nich skorzystać, trzeba jednak spełnić kilka warunków.
  2. Promocja obowiązuje na maksymalnie 50 litrów paliwa podczas jednego tankowania.
  3. Auchan okazał się najtańszą siecią handlową w kwietniu, wyprzedzając Biedronkę i Kaufland – podała agencja badawcza ASM SFA.
  4. W przypadku wymienionych stacji obsługowych rabat można otrzymać tylko w godzinach obsługi pracowniczej.
  5. “Obecnie sieć stacji paliw nie planuje kończyć akcji obniżającej ceny – żadne decyzje w tej sprawie nie zostały podjęte” – podkreślił.

Trzeba więc przyznać, że cała promocja jest zrobiona niezwykle wręcz… kreatywnie. W końcu niby są zniżki, ale właściwie praktycznie ich nie ma, a z drugiej strony na pewno nie można zarzucić tutaj nikomu oszustwa. Jak pisał Krzysztof Kolany, główny analityk Bankier.pl, jeśli nic się nie zmieni, to w kolejnych tygodniach ceny na stacjach paliw staną znacząco wyższe, niż były rok wcześniej. Projekt ustawy wprowadzający program “Aktywny rodzic”, czyli tak zwane babciowe, jest obecnie omawiany w polskim parlamencie. Nowe świadczenie będzie mógł pobierać nie tylko rodzic na etacie, ale także prowadzący działalność gospodarczą. Sejm przyjął w środę ustawę o wspieraniu rodziców w aktywności zawodowej oraz w wychowaniu dziecka “Aktywny rodzic”.

Najnowsze dane o inflacji bazowej w Polsce. Bliski koniec “fazy hamowania”

Promocja BP przewiduje maksymalne 4 tankowania w miesiącu przy jednorazowym zakupie 50 litrów. Oznacza to maksymalnie 400 litrów paliwa w promocyjnej cenie. Co ważne, promocja nie obowiązuje w przypadku płatności kartami flotowymi. Na stacjach Shell paliwo będzie tańsze o 30 gr na litrze, przy czym limit na jedno tankowanie to maksymalnie 60 litrów. Sieć nie wprowadziła natomiast limitu liczby tankowań w ciągu miesiąca lub całych wakacji. Niestety, promocją objęte są tylko droższe odmiany paliw Shell V-Power 95 i Shell V-Power Diesel.

Największy program antysmogowy w Polsce został zasilony rekordową kwotą – poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska Nałęcz. To część pieniędzy z puli, która została przeznaczona na program z Krajowego Planu Odbudowy. W kwietniu i w marcu eksperci odnotowali nieznaczne wzrosty cen najmu w części miast – informują eksperci z Expandera i Rentier.io.

Każdy uczestnik promocji ponownie otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (Efecta lub Verva) w ramach dwóch tankowań do 50 litrów. Pozwoli to nabyć w sumie do 100 litrów paliwa z rabatem. Oznacza to, że kierowcy będą mogli zaoszczędzić maksymalnie 30 zł.

Promocja obowiązuje na maksymalnie 50 litrów paliwa podczas jednego tankowania. Każdy litr powyżej tego limitu będzie rozliczony po cenie regularnej. Na dodatek zatankować taniej możemy określoną liczbę razy – trzykrotnie w lipcu i końcówce czerwca (czyli od dziś do końca lipca) i trzykrotnie w sierpniu. Oczywiście za każdym razem trzeba mieć aktywowany kupon.

Zniżka w wysokości 30 gr na litr jest dostępna dla aktywnych użytkowników programu Navigator. Chodzi o tych klientów, którzy mają zarejestrowaną specjalną kartę. Super MOYA to aplikacja mobilna dla klientów indywidualnych, za pomocą której można zdobyć mnóstwo Zwolennik Bidena: Kandydat późno duży dawca ujawnić pokonuje cały cel przejrzystości atrakcyjnych rabatów oraz skorzystać z dodatkowych promocji na stacjach MOYA w całym kraju. Aplikacja Super MOYA wyróżnia się przejrzystym i intuicyjnym interfejsem – cecha ta wyjątkowo sprzyja wygodnej obsłudze, w tym korzystaniu z kuponów rabatowych MOYA.

Projekt ustawy zakazującej sprzedaży aromatyzowanych papierosów do podgrzewaczy został w środę skierowany do konsultacji społecznych. Jak wyjaśnia resort zdrowia, dostępne obecnie na rynku “nowatorskie wyroby tytoniowe” wymagają dokładniejszego przebadania. Cudzoziemcy zatrudnieni przy budowie kompleksu Olefiny III na terenie głównego zakładu produkcyjnego Orlenu w Płocku mogli na miejscu porozmawiać z przedstawicielami Państwowej Inspekcji Pracy (PIP). Wcześniej materiał w sprawie warunków zatrudnienia przy inwestycji wyemitowała “Uwaga” TVN.

Przed tankowaniem konieczne jest też aktywowanie promocyjnych kodów. Warunkiem jest jednak zatankowanie co najmniej 20, jednak nie więcej niż 50 litrów. Co jednak istotne, z promocji można skorzystać dowolną liczbę razy. A o tym, jakie rabaty dają inne sieci stacji paliw, przeczytacie tu. Na stronie sieci stacji Moya można przeczytać, że promocja obowiązuje od 2 lipca do odwołania. Regulamin precyzuje, że potrwa do 15 lipca z możliwością przedłużenia.

W tym czasie wszystkie rodzaje paliw można tankować o 25 gr/l taniej. Warunkiem jest wpisanie przy dystrybutorze promocyjnego kodu „0505”. Największe sieci stacji paliw wprowadziły jednak rabaty. Aby z nich skorzystać, trzeba jednak spełnić kilka warunków. Wyjaśniamy, jak nie pogubić się w gąszczu promocyjnych gwiazdek. Kierowcy w okresie wakacyjnym mogą poczuć lekką ulgę podczas tankowania.


Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *